Go to Top

Praca

Dołącz do zespołu Neuromaster! Informujemy o rekrutacji na stanowisko terapeuty Biofeedback.

Neuromaster jest najdłużej działającym ośrodkiem Biofeedback na Podlasiu.

Naszymi pacjentami są głównie dzieci i młodzież z zaburzeniami koncentracji, uwagi, nadpobuliwością, ADHD, ADD, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami ze spektrum autyzmu, a także dorośli po urazach komunikacyjnych, udarach, z zaburzeniami nastroju, lękiem.

Pracujemy z wykorzystaniem metod neurofizjologicznych (Biofeedback, Neurofeedback, tDCs, LORETA-Neurofeedback i innymi) w oparciu o diagnostykę (EEG, QEEG) oraz wyniki najnowszych badań naukowych i publikacji.

Nasze podejście zakłada holistyczne wykorzystanie nowoczesnych metod neurofizjologicznych wraz z elementami terapii poznawczo-behawioralnej, taktylnej oraz strategii metapoznawczych.

Prowadzimy badania kliniczne i rozwojowe.

Pracodawca:

Neuromaster – Instytut Neurofizjologii

Miejsce pracy:

Białystok, ul. Gliniana 14

 Obowiązki i zakres odpowiedzialności:

Głównym obowiązkiem terapeuty jest prowadzenie treningów Biofeedback i Neurofeedback oraz uzupełnianie dokumentacji związanej z terapią. Dodatkowym obowiązkiem jest pomoc zarówno podczas konsultacji wstępnych oraz okresowej oceny postępów terapii.

Celem odpowiedniego przygotowania do zajęć oraz utrzymania wysokiego poziomu terapii, maksymalna ilość godzin przypadająca na jednego terapeutę nie powinna przekroczyć 6godz./dobę.

Oczekiwania:

Kandydat powinien spełniać następujące wytyczne:

  • doświadczenie w pracy oraz terapii z dziećmi i młodzieżą, niepełnosprawnymi
  • wykształcenie wyższe:
    • fizjoterapia,
    • logopedia
    • pielęgniarstwo
      lub pokrewne:
    • psychologia,
    • pokrewne, np.: kognitywistyka, pedagogika
  • doświadczenia w terapii z dziećmi i młodzieżą, niepełnosprawnymi
  • umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, wysoka kultura osobista
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • dyspozycyjność na etapie staży i kursów

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym, rozwijającym się zespole
  • pracę na pełen etat lub pracę dodatkową; dziennie maksymalnie do 6 godzin zajęć terapeutycznych
  • udział w szkoleniach organizowanych przez Neuromaster i organizacje współpracujące
  • udział w projektach naukowych i badawczych

Mile widziane doświadczenie z Biofeedback lub chęć zdobycia stopnia terapeuty Neurofeedback BCN-BCIA (w okresie min.12 miesięcy). Wymagane jest ukończenie szkolenia dla terapeutów Neurofeedback na poziomie podstawowym – I stopnia. Zobacz kalendarz szkoleń.

Samodzielna praca z pacjentami będzie możliwa po spełnieniu wytycznych umiejętności praktycznych dla terapeutów neurofeedback. Szacowany czas do samodzielnej pracy 8 tygodni.

Zgłoszenia:

Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie poniższego formularza:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Treść wiadomości

CV

List intencyjny

Po otrzymaniu zgłoszenia, skontaktujemy się telefonicznie, celem ustalenia szczegółów rozmowy kwalifikacyjnej.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt.

Z pozdrowieniami,
Zespół Neuromaster